See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hulpverleningszone Zuid-Oost. Aankoop van een tankwagen van 12 000 liter
Beschreibung: Hulpverleningszone Zuid-Oost. Aankoop van een tankwagen van 12 000 liter
Interne Kennung: PPP091-4976/5013/24/HVZ-84
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133100 Tankwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 24/HVZ-84_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De minimumeisen zijn opgenomen in de technische bepalingen.)