98825-2026 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z obszaru znajdującego się w granicach administracyjnych Gminy Lipno
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z obszaru znajdującego się w granicach administracyjnych Gminy Lipno
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z obszaru znajdującego się w granicach administracyjnych Gminy Lipno okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibunga) odbiór i transport oraz zagospodarowanie w instalacjach komunalnych odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lipno, na których powstają odpady komunalne z częstotliwością określoną w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lipno; b) usługa obejmuje również zapewnienie przez Wykonawcę dojazdu do punktów trudno dostępnych (w szczególności zimą) poprzez zorganizowanie środków transportu, które umożliwiają odbiór odpadów z punktów adresowych o utrudnionej lokalizacji; c) zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w worki przeznaczone do selektywnego gromadzenia odpadów przez okres obowiązywania umowy; d) zaopatrzenie w specjalistyczne pojemniki do gromadzenia właściwej frakcji odpadów selektywnych na terenie zabudowy wielolokalowej; e) przygotowanie, wydruk oraz dystrybucja dla każdej nieruchomości zamieszkałej na terenie Gminy Lipno harmonogramów i broszur informacyjnych (po uzgodnieniu treści z Zamawiającym); f) odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów zebranych na PSZOK; g) w trakcie trwania umowy Wykonawca zapewni obsługę techniczną (tj. m.in. kontenery, worki na odpady komunalne, odbiór i transport odpadów komunalnych) podczas akcji Sprzątanie Świata. Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie za ww. obsługę.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie