98839-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki, w sposób zapewniający osiągnięcie przez Gminę odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych na składowiska, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2024r. poz. 399 z późn. zm.), zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019-2025 z uwzględnieniem lat 2026-2031, przyjętym uchwałą nr XXXVI /466/21 z dnia 28 września 2021 r. Sejmik Województwa Łódzkiego w prawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019-2025 z uwzględnieniem lat 2026-2031 wraz z załącznikami (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2017 r. poz. 3160) oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki (uchwała Nr XXXII/226/20 z dnia 26 listopada 2020 r. Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki – Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2020 r. poz. 6909 ze zmianami). Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: - część I obejmująca odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z sektora I; - cześć II obejmująca odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z sektora II; - część III obejmująca odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub które są wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie miasta i gminy Aleksandrów Łódzki
Interne Kennung: ZP.271.20.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I obejmująca odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z sektora I
Beschreibung: Powierzchnia sektora I: 13,35 km² Długość dróg: ok. 90 km Ilość osób zgłoszonych do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie sektora I wynosi (stan na dzień 30.09.2024 r.): 13651 osób, w tym: • w zabudowie osiedlowej (głównie w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej) – 3458 osób, • w zabudowie wielorodzinnej (głównie zasoby PGKiM/APM i wspólnoty) – 1924 osoby, • w zabudowie jednorodzinnej – 8269 osób. Aktualna ilość altanek śmietnikowych na terenach zabudowy osiedlowej: 26 Wykaz ulic wraz z ilością nieruchomości na danej ulicy stanowi załącznik nr 10 do SWZ. W trakcie trwania umowy przewiduje się wzrost liczby mieszkańców o maksymalnie 3%. Zamawiający zaleca dokonanie przez Wykonawcę wizji lokalnej terenu Gminy Aleksandrów Łódzki w celu zlokalizowania zakresu usług. UWAGA. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne. Ich ilość może wzrosnąć lub zmaleć w ciągu realizacji zamówienia, w zależności od deklaracji jakie zostaną złożone przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych, o których mowa w art. 6m ust 1 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
Interne Kennung: ZP.271.20.2024.I
Menge: 10 500
Los: LOT-0002
Titel: Cześć II obejmująca odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z sektora II
Beschreibung: Powierzchnia sektora II: 103,47 km². Długość dróg: ok. 255 km Ilość osób zgłoszonych do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie sektora II wynosi (stan na dzień 30.09.2024 r.): 18108 osób, w tym: • w zabudowie osiedlowej (głównie w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej) – 5417 osób, • w zabudowie wielorodzinnej (głównie zasoby PGKiM/APM i wspólnoty) – 450 osób, • w zabudowie jednorodzinnej – 12241 osób. Ilość altanek śmietnikowych na terenach zabudowy osiedlowej: 42 Wykaz ulic wraz z ilością nieruchomości na danej ulicy stanowi załącznik nr 10 do SWZ. W trakcie trwania umowy przewiduje się wzrost liczby mieszkańców o maksymalnie 5%. Zamawiający zaleca dokonanie przez Wykonawcę wizji lokalnej terenu Gminy Aleksandrów Łódzki w celu zlokalizowania zakresu usług. UWAGA. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne. Ich ilość może wzrosnąć lub zmaleć w ciągu realizacji zamówienia, w zależności od deklaracji jakie zostaną złożone przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych, o których mowa w art. 6m ust 1 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
Interne Kennung: ZP.271.20.2024.II
Menge: 12 600
Los: LOT-0003
Titel: Część III obejmująca odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub które są wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie miasta i gminy Aleksandrów Łódzki
Beschreibung: Powierzchnia miasta i gminy: 116,82 km2 Długość dróg: ok. 345 km Ilość nieruchomości z budynkami letniskowymi (stan na dzień 30.09.2024 r.): • na terenie miasta Aleksandrów Łódzki: 61 nieruchomości; • na terenach wiejskich gminy Aleksandrów Łódzki: 441 nieruchomości Zamawiający zaleca dokonanie przez Wykonawcę wizji lokalnej terenu Gminy Aleksandrów Łódzki w celu zlokalizowania zakresu usług. UWAGA. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne. Właściciele nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub które są wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe sukcesywnie składają deklaracje, w związku z tym ilość nieruchomości może wzrosnąć lub zmaleć w ciągu realizacji zamówienia, w zależności od deklaracji jakie zostaną złożone przez właścicieli.
Interne Kennung: ZP.271.20.2024.III
Menge: 664