2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompostárna Svratouch – dodávky
Beschreibung: Předmětem VZ je dodávka 1 ks samochodného překopávače, vlhkoměru, teploměru, kamerového systému, kalového čerpadla, garáže-skladu, 2 ks kontejnerů včetně dopravy, instalace pro kompostárnu obce Svratouch, a to dle „Technických specifikací“, které tvoří Přílohu č. 2 těchto PPZN a která bude tvořit nedílnou přílohu Kupní smlouvy. Podrobnosti předmětu plnění VZ obsahuje návrh Kupní smlouvy.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras, 44613800 Abfallcontainer, 42120000 Pumpen und Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren, 44613800 Abfallcontainer, 35125300 Sicherheitskameras