98901-2026 - Ergebnis
Polen – Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren – Usuwanie tam wykonanych przez bobry i zatorów naturalnych z koryt rzek i cieków na terenie Zarządu Zlewni w Sokołowie Podlaskim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsuwanie tam wykonanych przez bobry i zatorów naturalnych z koryt rzek i cieków na terenie Zarządu Zlewni w Sokołowie Podlaskim
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z usuwaniem tam wykonanych przez bobry i zatorów naturalnych z koryt rzek i cieków na terenie Zarządu Zlewni w Sokołowie Podlaskim. Celem przeprowadzenia postępowania jest zawarcie umowy ramowej pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie 10 (dziesięcioma) Wykonawcami, na każdą część zamówienia, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie do 48 miesięcy od podpisania umowy. Informacje o warunkach zawarcia Umowy Ramowej: a) dla zamówienia zostaną zawarte dwie (2) umowy ramowe (dla każdej części zamówienia oddzielnie) w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania Umowy Ramowej; b) na postawie Umowy Ramowej Zamawiający będzie udzielał Wykonawcom Zamówień Cząstkowych, w ramach Umów Cząstkowych. Zakres Umów Cząstkowych będzie ustalany według potrzeb Zamawiającego; c) Umowa ramowa zostanie zawarta dla każdej części odrębnie pomiędzy Zamawiającym, z maksymalnie dziesięcioma (10) Wykonawcami, których oferty okażą się odpowiednio punktowo najkorzystniejsze na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w pkt 15 SWZ, chyba, że oferty niepodlegające odrzuceniu złożyło mniej Wykonawców; d) Zamawiający będzie udzielał Zamówień Cząstkowych, których przedmiot jest objęty Umową Ramową, Wykonawcom, z którymi zawarł Umowę Ramową, na warunkach określonych w Umowie Ramowej (stosownie do przepisu art. 314 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp). Zamówienie Cząstkowe uważa się za udzielone w dniu zawarcia przez Strony Umowy Cząstkowej; e) Zamawiający zastrzega, że nie gwarantuje zlecenia Zamówień Cząstkowych na kwotę maksymalnego wynagrodzenia wskazanego w Umowie Ramowej i z tego tytułu nie przysługuje Wykonawcy żadne roszczenie.
Vorherige Bekanntmachung716479-2025
Interne KennungL.ROZ.2710.95.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1. Usuwanie tam wykonanych przez bobry i zatorów naturalnych z koryt rzek i cieków na terenie NW w Łosicach, NW w Siedlcach, NW w Sokołowie Podlaskim i NW w Węgrowie.
BeschreibungPrace prowadzone będą na następujących ciekach: rz. Ciek spod Narojk, rz. Ciek Zanioski, rz. Czapelka, rz. Kałuża, rz. Kołodziejka, rz. Litewnik, rz. Myśla, rz. Silna, rz. Szysia, rz. Toczna, rz. Turna, rz. Ciek A, rz. Ciek B, rz. Dopływ w Kotuniu, rz. Helenka, rz. Kanał Mordy, rz. Kanał Tarkowski, rz. Kostrzyń, rz. Liwiec, rz. Mucha, rz. Muchawka, rz. Myrcha, rz. Skórczyk, rz. Sosenka, rz. Stara Rzeka, rz. Stary Kostrzyń, rz. Śliza, rz. Śmierdziucha, rz. Świdnica, rz. Witka, rz. Witkówka, rz. Witówka I, rz. Witówka II, rz. Zbuczynka, rz. Zdroje, rz. Żeliszewka, rz. Buczynka, rz. Cetynia, rz. Ciek B, rz. Ciek C, ciek Kociołek, rz. Kosówka, rz. Ada, rz. Borówka, rz.Czerwonka II, rz. Czerwonka, rz. Kobylanka, rz. Lubiesza, rz. Miedzanka, rz. Osownica, rz. Struga. Zakres robót na zadaniu obejmuje głównie: • rozbiórkę tam wykonanych przez bobry, • usunięcie złomów oraz drzew ściętych przez bobry. Ponadto w ramach realizacji zadania Wykonawca odpowiedzialny jest za zapewnienie: • nadzoru przyrodniczego nad rozbiórką tam bobrowych zgodnie z warunkami określonymi w decyzjach Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Celem przeprowadzenia postępowania jest zawarcie umowy ramowej pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie 10 (dziesięcioma) Wykonawcami, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie do 48 miesięcy od podpisania umowy.
Interne KennungCzęść 1.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2. Usuwanie tam wykonanych przez bobry i zatorów naturalnych z koryt rzek i cieków NW w Ciechanowcu, NW w Ostrowi Mazowieckiej, NW w Siemiatyczach i NW w Wysokiem Mazowieckiem.
BeschreibungPrace utrzymaniowe prowadzone będą na następujących ciekach: rz. Bronka, rz. Ciek spod Dziadkowic, rz. Ciek spod Grabowca, rz. Ciek spod Klukowa, rz. Ciek spod Knoryd, rz. Ciek spod Stadnik, rz. Czarna, ciek Dopływ z Klukowa, kanał Doprowadzalnik A0, kanał Doprowadzalnik AM, kanał Doprowadzalnik C, kanał Doprowadzalnik C-1, kanał Doprowadzalnik D, kanał Doprowadzalnik E, kanał Doprowadzalnik EG, kanał Doprowadzalnik G, rz. Kukawka, rz. Leśna, rz. Mień, rz. Nurzec, rz. Nurczyk, rz. Pełchówka, rz. Płonka, rz. Sielczanka, rz. Siennica, rz. Tłoczewka, rz. Trościanka, ciek Dopływ spod Rostek-Daćbogów, rz. Bojewka, rz. Dopływ z Klukowa, rz. Dzięciołek, rz. Grzybówka, rz. Kanał Kolejowy, rz. Kanał Niemiry-Uścianek, rz. Kanał Nieskórz-Kalinowo, rz.Nowa Treblinka, rz. Stara Treblinka, rz. Struga, rz. Treblinka, rz. Tuchełka, rz. Ugoszcz, rz. Wilżanka, rz. Ciek C, rz. Rów A, rz. Mahomet, rz. Sarenka, rz. Ciek Chwiszczej, rz. Leśna Prawa, rz. Policzna, rz. Sipurka, rz. Pulwa, rz. Czyżówka, rz. Kamionka, rz. Krzywula, rz. Kanał Ciek A, rz. Brok, ciek Strużynka, rz. Wągroda, rz. Zuzełka, rz. Siennica, rz. Pukawka, rz. Kanał Szumowo-Łętownica, rz. Ciek Pułazie-Gąsiorowo, rz. Brok Mały. Zakres robót na zadaniu obejmuje głównie: • rozbiórkę tam wykonanych przez bobry, • usunięcie złomów oraz drzew ściętych przez bobry. Ponadto w ramach realizacji zadania Wykonawca odpowiedzialny jest za zapewnienie: • nadzoru przyrodniczego nad rozbiórką tam bobrowych zgodnie z warunkami określonymi w decy-zjach Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Celem przeprowadzenia postępowania jest zawarcie umowy ramowej pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie 10 (dziesięcioma) Wykonawcami, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie do 48 miesięcy od podpisania umowy.
Interne KennungCzęść 2.