See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa kombajnów chodnikowych wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A
Beschreibung: Dzierżawa kombajnów chodnikowych wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A
Vorherige Bekanntmachung: 761877-2024
Interne Kennung: 502400261
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość dni kalendarzowych dzierżawy w zakresie zadania nr 1: kombajnu nr 1- to 880 dni ogółem w tym: 730 dni gwarantowanych + 150 dni opcji; kombajnu nr 2 - to 1095 dni ogółem w tym 730 dni gwarantowanych +365 opcji; kombajnu nr 3 - to 1095 dni ogółem w tym 730 dni gwarantowanych +365 dni opcji; kombajnu nr 4 - to 1095 dni ogółem w tym 730 dni gwarantowanych +365 dni opcji; kombajnu nr 5 - to 1095 dni ogółem w tym 730 dni gwarantowanych +365 dni opcji:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Ilość dni kalendarzowych dzierżawy w zakresie zadania nr 2 kombajnu nr 1 - to 1096 dni ogółem w tym 730 dni gwarantowanych + 366 dni opcji; kombajnu nr 2 - to 580 dni ogółem w tym 520 dni gwarantowanych +60 dni opcji