See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 293/PN/2025 - Dostawa zestawów wraz z dzierżawą urządzenia do procedury chemioterpii dootrzewnowej w hipotermii HIPEC oraz dostawa gazu medycznego (tlen 50% + podtlenek azotu 50%) wraz z zaworami wydechowymi dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) Dostawa zestawów wyrobów medycznych do procedury chemioterapii dootrzewnowej w hipertermii HIPEC oraz zaworów wydechowych posiadające ustnik z filtrem do podawania mieszanki gazu dla Kliniki Ginekologii w ilości, asortymencie określonych w załączniku nr 3 do SWZ. b) Dzierżawa urządzenia do procedury chemioterpii dootrzewnowej w hipotermii – 1 sztuka, zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4 do SWZ. c) Dostawa gazu medycznego (mieszanina gazów: tlen 50% i 50% podtlenek azotu w butlach, dzierżawa zaworów dozujących gaz i wózków do transportu i przechowywania butli) w ilości, asortymencie określonych w załączniku nr 5 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w ramach dwóch pakietów. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden lub oba pakiety. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone poniżej: Pakiet 1 – gazy medyczne (tlen 50% + podtlenek azotu 50%) opisane w załączniku nr 5 do SWZ wraz z zaworami wydechowymi posiadającymi ustnik z filtrem do podawania mieszanki gazu opisanymi w załączniku nr 3 do SWZ jako Pakiet 1. Pakiet 2 – wyroby medyczne opisane w załączniku nr 3 do SWZ jako Pakiet 2 wraz z dzierżawą urządzenia do procedury chemioterpii dootrzewnowej w hipotermii – 1 sztuka opisanego w załączniku nr 4 do SWZ. wyroby medyczne opisane w załączniku nr 3 do SWZ jako Pakiet 2 wraz z dzierżawą urządzenia do procedury chemioterpii dootrzewnowej w hipotermii – 1 sztuka opisanego w załączniku nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 781069-2025
Interne Kennung: 293/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 33100000 Medizinische Geräte, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: – gazy medyczne (tlen 50% + podtlenek azotu 50%) opisane w załączniku nr 5 do SWZ wraz z zaworami wydechowymi posiadającymi ustnik z filtrem do podawania mieszanki gazu opisanymi w załączniku nr 3 do SWZ jako Pakiet 1.
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: wyroby medyczne opisane w załączniku nr 3 do SWZ jako Pakiet 2 wraz z dzierżawą urządzenia do procedury chemioterpii dootrzewnowej w hipotermii – 1 sztuka opisanego w załączniku nr 4 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks