98934-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – DOSTAWA SOCZEWEK, MATERIAŁÓW WISKOELASTYCZNYCH I INNYCH ORAZ DZIERŻAWA APARATÓW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SOCZEWEK, MATERIAŁÓW WISKOELASTYCZNYCH I INNYCH ORAZ DZIERŻAWA APARATÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są; a)sukcesywne dostawy soczewek wraz z utworzeniem depozytu soczewek na oddziale okulistycznym, b)sukcesywne dostawy materiałów wiskoelastycznych i innych, c)dzierżawa aparatów. 2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany został w załączniku nr 1A - opis przedmiotu zamówienia-formularz cenowy, w którym przedstawiono prognozowane zużycie na okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: ZP.261.3.2025.KM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen, 33662100 Ophthalmika, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 SOCZEWKI JEDNOCZĘŚCIOWE I WIELOCZĘŚCIOWE Z KARTRIDŻEM, AKRYLOWE HYDROFOBOWE O ZAWARTOŚCI WODY DO 0,5%
Beschreibung: SOCZEWKI JEDNOCZĘŚCIOWE I WIELOCZĘŚCIOWE Z KARTRIDŻEM, AKRYLOWE HYDROFOBOWE O ZAWARTOŚCI WODY DO 0,5% (szczegółowy opis w załączniku nr 1A) (Wykonawca w ramach zamówienia po podpisaniu umowy na oddziale okulistycznym utworzy depozyt soczewek w ilości uzgodnionej o podpisaniu umowy)
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 WISKOELASTYKI -ŚRODKI OFTALMOLOGICZNE
Beschreibung: WISKOELASTYKI -ŚRODKI OFTALMOLOGICZNE (szczegółowy opis w załączniku nr 1A)
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 ZADANIE 1 MATERIAŁY ZUŻYWALNE WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU DO FAKOEMULSYFIKACJI ZADANIE 2 MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO FAKOEMULSYFIKACJI
Beschreibung: ZADANIE 1 MATERIAŁY ZUŻYWALNE WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU DO FAKOEMULSYFIKACJI (szczegółowy opis w załączniku nr 1A) ZADANIE 2 MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO FAKOEMULSYFIKACJI (szczegółowy opis w załączniku nr 1A)
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 ZADANIE 1 MATERIAŁY ZUŻYWALNE WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU DO WITREKTOMII TYLNEJ I FAKOEMULSYFIKACJI ZADANIE 2 MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO WITREKTOMII TYLNEJ
Beschreibung: ZADANIE 1 MATERIAŁY ZUŻYWALNE WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU DO WITREKTOMII TYLNEJ I FAKOEMULSYFIKACJI (szczegółowy opis w załączniku nr 1A) ZADANIE 2 MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO WITREKTOMII TYLNEJ (szczegółowy opis w załączniku nr 1A)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5 DZIERŻAWA LASERA Z LAMPĄ SZCZELINOWĄ
Beschreibung: DZIERŻAWA LASERA Z LAMPĄ SZCZELINOWĄ (szczegółowy opis w załączniku nr 1A)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6 ZADANIE 1 DZIERŻAWA MIKROSKOPÓW OPERACYJNYCH ZADANIE 2 DZIERŻAWA APARATU DO POMIARU DŁUGOŚCI GAŁKI OCZNEJ
Beschreibung: ZADANIE 1 DZIERŻAWA MIKROSKOPÓW OPERACYJNYCH (szczegółowy opis w załączniku nr 1A) ZADANIE 2 DZIERŻAWA APARATU DO POMIARU DŁUGOŚCI GAŁKI OCZNEJ (szczegółowy opis w załączniku nr 1A)
Interne Kennung: 6