2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountancydiensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een overeenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het verlenen van accountancydiensten. De aanbestedende dienst wenst een inschrijver te contracteren welke accountancydiensten uitvoert beginnend bij de accountantscontrole over boekjaar 2026. De aanbestedende dienst wenst een inschrijver die kan instaan voor hoge kwaliteit van dienstverlening, waaronder kwalificatie van de verantwoordelijke accountant voor de uitvoering van de werkzaamheden en de controlebenadering. Daarnaast wenst de aanbestedende dienst een inschrijver te contracteren welke zich inleeft in de specifieke context van de aanbestedende dienst en meedenkt vanuit de situatie van de aanbestedende dienst. Tot slot heeft de aanbestedende dienst behoefte aan een efficiënte en effectieve manier van werken zowel voor de aanbestedende dienst als voor de inschrijver. Voor de uitvoering van de scope van de opdracht bij de aanbestedende dienst wordt uitgegaan van een geraamde opdrachtwaarde van circa € 275.000 euro exclusief btw voor een periode van maximaal vier (4) jaar. Bij het bepalen van de geraamde opdrachtwaarde is rekening gehouden met de uitgaven uit het verleden en toekomstige indexatie, gebaseerd op de meest recente indexatiecijfers. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountancy diensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een overeenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het verlenen van accountancydiensten. De aanbestedende dienst wenst een inschrijver te contracteren welke accountancydiensten uitvoert beginnend bij de accountantscontrole over boekjaar 2026. De aanbestedende dienst wenst een inschrijver die kan instaan voor hoge kwaliteit van dienstverlening, waaronder kwalificatie van de verantwoordelijke accountant voor de uitvoering van de werkzaamheden en de controlebenadering. Daarnaast wenst de aanbestedende dienst een inschrijver te contracteren welke zich inleeft in de specifieke context van de aanbestedende dienst en meedenkt vanuit de situatie van de aanbestedende dienst. Tot slot heeft de aanbestedende dienst behoefte aan een efficiënte en effectieve manier van werken zowel voor de aanbestedende dienst als voor de inschrijver.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging