2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja (rozbudowa) oczyszczalni ścieków w Szydłowcu”.
Beschreibung: Przedmiotowe zadnie obejmuje: 1) Rozbiórkę n/w obiektów: obiekt R 13 - poletko osadowe wraz z wywozem i utylizacją złoża, urządzeń technologicznych i instalacji sanitarnych, rampy załadowczej 2) Budowę n/w obiektów: obiekt B5 – osadnik wtórny „OW2”, zbiornik technologiczny oczyszczalni ścieków o średnicy wewnętrznej Ø16,0 m i wysokości 5,25 m. - obiekt B8.1– zbiornik przeróbki – stabilizacji osadu o powierzchni zabudowy 88,25 m2, obiekt B8.2 – zbiornik przeróbki – stabilizacji osadu o powierzchni zabudowy 95,05 m2, zbiorniki technologiczne oczyszczalni ścieków o średnicy wewnętrznej Ø10,5 m i wysokości 6,5 i 8,5m. Każdy ze zbiorników posiada niezależną konstrukcję, która składa się z prefabrykowanych elementów ściennych (wycinków walca), ustawionych i zespolonych na monolitycznej płycie dennej, środkowych słupów lub wewnętrznego kręgu oraz z płyt stropowych. - obiekt B9 – hala gospodarki osadowej o powierzchni zabudowy 634,57 m2, Hala jednonawowa, o konstrukcji stalowej. - obiekt B15 – instalacja fotowoltaiczna o mocy 172,80 kW montowanych na gruncie na konstrukcji stalowej z kształtowników walcowanych na gorąco łączonych metodą spawania (B15), wraz z przebudową stacji transformatorowej typu STSp- V1-20/250 na jednożerdziową typu STNo 12-20/400II//PP3, (z jedną szafką stacyjną 0,4 kV typu RS-W 1/7,3+III). - obiekt B16 – obiekt zasilania rezerwowego (agregat prądotwórczy z samoczynnym załączaniem rezerwy) o powierzchni zabudowy 40,00 m2. Stacjonarny agregat prądotwórczy o mocy 450 kVA obudowany obudową do pracy na zewnątrz montowany na płycie fundamentowej (B16). Zasilanie i sterowanie agregatem odbywa się za pomocą układu SZR i panelu sterującego w trybie automatycznym dostarczonego w komplecie z agregatem. - obiekt B17-układ podczyszczenia wód opadowych o powierzchni zabudowy 2,26 m2, wraz z rurociągami podziemnymi kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, instalacjami technologicznymi, elektrycznymi, sterowania pracy urządzeń automatyki. 3) Przebudowę n/w obiektów: - obiekt P4 – osadnik wtórny o powierzchni zabudowy 359,00 m2 śr.20,0m. Przebudowa osadnika polegać będzie na usunięciu istniejącego wyposażenia technologicznego ze zbiornika, dokonanie napraw betonu poprzez zastosowanie zapraw PCC w miejscach ubytków oraz dostawa i montaż zgarniacza dennego, zgarniacza powierzchniowego, sondy ultradźwiękowej do pomiaru faz w osadniku wtórnym. - obiekt P5 - rampa załadowcza o powierzchni zabudowy 193,41 m2, - obiekt P6 – budynek prasy osadu o powierzchni zabudowy 189,11 m2, adaptacja istniejącego budynku o wymiarach 7,64x20,30m. Adaptacja polegać będzie na włączeniu rurociągu tymczasowego osadu. W obiekcie należy wykonać prace naprawcze w zakresie posadzki, ścian oraz malowania elewacji i oczyszczenia obiektu w celu doprowadzenia obiektu do stanu pozwalającego na poprawną eksploatację. Budowa pompowni osadu recyrkulowanego dla osadnika wtórnego (B7) wraz z urządzeniami. - obiekt P10 – wylot ścieków oczyszczonych, obiekt R10 – zagęszczacz osadu, adaptacja zagęszcza osadu polegać będzie na instalacji urządzeń technologicznych oraz pomiarowych - likwidacja odcinków uzbrojenia podziemnego kolidującego z nowo budowaną infrastrukturą oraz obiektami. 4) Dostawę i montaż urządzeń - dostawa i montaż zgarniacza dennego, zgarniacza powierzchniowego, sondy ultradźwiękowej do pomiaru faz w osadniku wtórnym (B5), - montaż i dostawa pompy osadu, maceratora, urządzeń i wyposażenia do pomiaru parametrów chemicznych cieczy, zasuw kołnierzowych rurociągów w zbiorniku zagęszczacza osadu (R10), - montaż układu napowietrzenia, pomp wirowych odśrodkowych o układzie poziomym lub pionowym i napędzie elektrycznym, rozdzielnicy serwisowej, układu do pomiarów parametrów chemicznych cieczy, kominków wentylacyjnych, rurociągów w magazynie dezintegratu (B 8.1), - montaż i dostawa układu napowietrzenia, mieszadła pionowego, rozdzielnicy serwisowej, urządzeń i wyposażenia do pomiaru temperatury i poziomu, układu do pomiarów parametrów chemicznych cieczy, kominków wentylacyjnych, rurociągów w obiekcie higienizatora (B 8.2), - montaż i dostawa mieszadła poziomego, prowadnicy mieszadła, rozdzielnicy serwisowej, urządzeń i wyposażenia do pomiarów parametrów chemicznych cieczy i temperatury, zasuw kołnierzowych, rurociągów w magazynie produktu (B 8.1), - montaż i dostawa koncentratora tlenu, sprężarki powietrza, separatora cyklonowego, osuszacza chłodniczego, filtra do separacji aerozoli, adsorbera węglowego, zbiornika sprężonego powietrza, zbiornika sprężonego tlenu, pompy cyrkulacyjnej osadu, urządzeń i wyposażenia do pomiaru tlenu i temperatury parametrów chemicznych cieczy, urządzeń i wyposażenia do pomiaru potencjału redox, urządzeń i wyposażenia do pomiaru ciśnienia, układu dystrybucji powietrza, klap powietrza, układu odprowadzania kondensatu, dmuchawy rotacyjnej, wentylatora wyciągowego, szafki elektryczno sterowniczej, rurociągów w pomieszczeniu technicznym (B 9.2), - montaż i dostawa zagęszczacza osadu, układu pompy śrubowej osadu, zasuwy nożowej, przepływomierza z wyposażeniem, układu pompy śrubowej osadu zagęszczonego, zasuwy nożowej, dezintegratora osadu, stacji przygotowania flokulantu, pompy emulsji, szafki elektryczno – sterowniczej, pompy flokulantu, zaworów zaporowych kołnierzowych, rurociągów w pomieszczeniu stacji mechanicznego zagęszczania osadu (B 9.1), - montaż i dostawa prasy śrubowo – talerzowej, układu pompy śrubowej osadu, przepływomierza z wyposażeniem, układu kondycjonowania osadu, pompy dozującej, stacji przygotowania flokulantu, szafki elektryczno – sterowniczej, zaworów zaporowych kołnierzowych, pompy osadu odwodnionego, zasuwy nożowej, rurociągów w pomieszczeniu stacji mechanicznego odwadniania osadu (B 9.1), - montaż i dostawa zasuwy nożowej, rurociągów stalowych, rurociągu tłocznego osadu, Rozruch technologiczny. Zainstalowanie monitoringu i wizualizacji procesu wraz z uruchomieniem.Budowę nowego układu komunikacyjnego. Dostawa ładowarki wraz z osprzętem.
Vorherige Bekanntmachung: 596825-2024
Interne Kennung: ZPI.271.14.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen