See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Lubień
Beschreibung: I część zamówienia: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno wypoczynkowe jedynie przez część roku położonych na terenie Gminy Lubień”. II część zamówienia: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z przystanków, cmentarza komunalnego oraz budynku Urzędu Gminy w Lubniu”. 1.W ramach zamówienia, zarówno dla I i II części Wykonawca wykona kompleksową obsługę w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie Gminy Lubień. 2.Zagospodarowanie odpadów komunalnych powinno odbywać się w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 z zm)
Vorherige Bekanntmachung: 628344-2024
Interne Kennung: IGK.ZP.271.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jedynie przez część roku położonych na terenie Gminy Lubień
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Lubień oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399), zapisami uchwały Nr XI/125/03 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 25 sierpnia 2003 roku w sprawie Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego oraz uchwałą nr V/34/19 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 28 stycznia 2019 roku w sprawie zmiany uchwały Nr XI/125/03 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 25 sierpnia 2003 roku w sprawie Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego wraz z jego zmianami oraz postanowieniami uchwały Nr XXXIV/290/2021 z dnia 22 grudnia 2021 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubień. Szczegółowy zakres przedmiotu niniejszego zamówienia precyzują: 1) Załącznik nr 8a do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla I części zamówienia 2) załącznik nr 9 do SWZ – Wykaz nieruchomości i ról dla I części zamówienia; 3) załącznik nr 10 do SWZ – Harmonogram Wywozu Odpadów Komunalnych z terenu Gminy Lubień dla I części zamówienia 4) załącznik nr 11 do SWZ – Sposób segregacji odpadów.
Interne Kennung: część I zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z przystanków, cmentarza komunalnego oraz budynku Urzędu Gminy w Lubniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Lubień, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2024 r. 399), zapisami uchwały Nr XI/125/03 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 25 sierpnia 2003 roku w sprawie Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego oraz uchwałą nr V/34/19 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 28 stycznia 2019 roku w sprawie zmiany uchwały Nr XI/125/03 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 25 sierpnia 2003 roku w sprawie Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego wraz z jego zmianami oraz postanowieniami uchwały Nr XXXIV/290/2021 z dnia 22 grudnia 2021 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubień. Szczegółowy zakres przedmiotu niniejszego zamówienia precyzują: 1) Załącznik nr 8b do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla II części zamówienia 2) załącznik nr 11 do SWZ – Sposób segregacji odpadów.
Interne Kennung: część II zamówienia