2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Forensische Radiologie ten behoeve van het Openbaar Ministerie
Beschreibung: Aanbesteding Forensische Radiologie ten behoeve van het Openbaar Ministerie
Interne Kennung: 5987075
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Perceel 1 Perceel 1: Inschrijver dient over minimaal 4 scanlocaties te kunnen beschikken en er mogen maximaal 6 scanlocaties aangeboden worden. Er dient een minimale afstand van 35 km tussen de scanlocaties te zitten. Hierbij geldt: • Één scanlocatie in Politieregio 1 • Één scanlocatie in Politieregio 8 • Één scanlocatie in Politieregio 10 • Minimaal één en maximaal 3 scanlocatie(s) in Politieregio 2, 3, 4, 5, 6, 7 of 9
Interne Kennung: 1-0
Menge: 3 300 Stück
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Perceel 2: Inschrijver dient over minimaal 2 scanlocaties te kunnen beschikken en er mogen maximaal 4 scanlocaties aangeboden worden. Er dient een minimale afstand van 35 km tussen de scanlocaties te zitten. Hierbij geldt: • Minimaal één en maximaal 2 scanlocatie(s) in Politieregio 2, 3 of 9 • Minimaal één en maximaal 2 scanlocatie(s) in Politieregio 4, 5, 6 of 7
Interne Kennung: 2-1