99017-2026 - Ergebnis
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Zawarcie Umowy ramowej obejmującej sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadu preRDF o kodzie 19 12 12
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie Umowy ramowej obejmującej sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadu preRDF o kodzie 19 12 12
Beschreibung1. Zawarcie Umowy ramowej obejmującej odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 o poniższych parametrach: a) frakcja powyżej 340 mm, b) wartość opałowa do do 14.000 kJ /kg c) masa odpadu 2 000 Mg. 2. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 12 12, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 2 000 Mg, ale nie będzie niższa niż 1 500 Mg Ciąg dalszy OPZ w SWZ ROZDZIAŁ I pkt. II
Vorherige Bekanntmachung328652-2025
Interne Kennung191212_RAM/DI/05/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zawarcie Umowy ramowej obejmującej odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 o poniższych parametrach: a) frakcja powyżej 340 mm, b) wartość opałowa do do 14.000 kJ /kg c) masa odpadu 2 000 Mg. 2. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 12 12, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 2 000 Mg, ale nie będzie niższa niż 1 500 Mg. 3. Rzeczywista ilość przekazanego do zagospodarowania odpadu wg zapotrzebowania Zamawiającego.