See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej 2024/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 28 części (Pakiety nr 1 - 28) zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 671276-2024
Interne Kennung: ZP.382.22.JT.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 – zestaw płytek i implantów do chirurgii stopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 20 – zestaw płytek i implantów do chirurgii stopy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 – osteosynteza narzędzia do osteosyntezy i płytki blokowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 21 – osteosynteza narzędzia do osteosyntezy i płytki blokowane. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183300 Ausrüstung für Osteosynthese
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 – cement akcesoria do mieszania i płukania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 22 – cement akcesoria do mieszania i płukania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 – implanty do chirurgii stopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej:Pakiet 27 – implanty do chirurgii stopy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.