See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży mundurowej dla ZSLP w Białogardzie w 2025 r.
Beschreibung: Dostawa elementów umundurowania dla pracowników Lasów Państwowych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 787779-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art.138 ust 2 pkt 2 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mundur wyjściowy
Beschreibung: Dostawa elementów munduru wyjściowego leśnika
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Opcji w wymiarze do 20% wartości umowy podstawowej
Los: LOT-0002
Titel: Mundur wyjściowy i codzienny
Beschreibung: Dostawa elementów munduru wyjściowego i codziennego leśnika
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Mundur codzienny: swetry i bluzy z polaru
Beschreibung: Dostawa elementów munduru codziennego leśnika swetrów i bluz polarowych
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Opcji w wymiarze do 30% wartości umowy podstawowej
Los: LOT-0004
Titel: Mundur codzienny: koszule
Beschreibung: Dostawa elementów munduru wyjściowego i codziennego :koszul mundurowych
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Mundur codzienny: nakrycia głowy ( czapki)
Beschreibung: Dostawa elementów munduru wyjściowego i codziennego :nakryć głowy
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Mundur codzienny: wyroby skórzane
Beschreibung: Dostawa elementów munduru wyjściowego i codziennego :wyrobów skórzanych - pasków, rękawic
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Opcji w wymiarze do 50% wartości umowy podstawowej
Los: LOT-0007
Titel: Mundur wyjściowy i codzienny: skarpety
Beschreibung: Dostawa elementów munduru wyjściowego i codziennego : skarpet mundurowych
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Odzież robocza i ochronna kurtki
Beschreibung: Dostawa elementów elementów odzieży roboczej i ochronnej : kurtek
Interne Kennung: Zamówienie częściowe nr 8
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Opcji w wymiarze do 80% wartości umowy podstawowej