99050-2025 - Ergebnis
Polen – Intraokulare Linsen – Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, zastawek typu Ahmeda, implantów gałek ocznych oraz specjalistycznych akcesoriów okulistycznych na potrzeby I Kliniki Okulistyki SPSK-2 PUM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, zastawek typu Ahmeda, implantów gałek ocznych oraz specjalistycznych akcesoriów okulistycznych na potrzeby I Kliniki Okulistyki SPSK-2 PUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, zastawek typu Ahmeda, implantów gałek ocznych oraz specjalistycznych akcesoriów okulistycznych na potrzeby I Kliniki Okulistyki SPSK-2 PUM. Szczegółowe informacje znajdują się w opisie poszczególnych części
Vorherige Bekanntmachung: 591983-2023
Interne Kennung: ZP/220/76/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Soczewki wewnątrzgałkowe
Beschreibung: Soczewki wewnątrzgałkowe w ilości 500 sztuk Szczegółowy opis znajduje się w Formularzu cen jednostkowych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Los: LOT-0003
Beschreibung: Soczewki wewnątrzgałkowe w ilości 5.000 sztuk Szczegółowy opis znajduje się w Formularzu cen jednostkowych
Los: LOT-0005
Beschreibung: Soczewki wewnątrzgałkowe w ilości 100 sztuk Szczegółowy opis znajduje się w Formularzu cen jednostkowych