2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnorodnych produktów leczniczych szczegółowo określonych w kosztorysie cenowym Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 3 do formularza ofertowego. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych(część 1, część 2 lub część 3)
Interne Kennung: Dkw.2232.2.2026.JM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zamówienia szczegółowo określone jest z uwagi na charakter i złożoność w kosztorysie cenowym -załączniku nr 3 do formularza ofertowego
Los: LOT-0002
Titel: część 1- pakiet 1
Beschreibung: określony w kosztorysie cenowym część 1
Interne Kennung: dkw.2232.2.2026JM
Los: LOT-0003
Beschreibung: przedmiot określa załącznik nr 3 -kosztorys cenowy