2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH ORAZ PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH (PSZOK) NA TERENIE GMINY JABŁONNA W LATACH 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Jabłonna, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, z zapisami wojewódzkiego planu gospodarki odpadami, regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Jabłonna oraz innymi przepisami prawa ustawowego i prawa miejscowego. Zakres prac obejmuje: 1) odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej, 2) odbieranie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Jabłonnie, 3) odbieranie przeterminowanych leków z aptek na terenie gminy Jabłonna, 4) odbieranie zużytych baterii i akumulatorów z punków stacjonarnych w gminie Jabłonna.
Interne Kennung: ZP.271.1.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen