2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nová Osmička – dodávky pro kulturní a kreativní centrum
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v nákupu vybavení potřebného pro bezpečný, celoroční a flexibilní provoz kulturního a kreativního centra Nová osmička.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 63111000 Containerumschlag, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke, 44212320 Diverse Konstruktionen, 44211000 Vorgefertigte Gebäude, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 32342410 Akustische Ausrüstung, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Dodávka sanitárních kontejnerů
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka, zajištění vykládky a instalace 2 ks sanitárních kontejnerů (WC) pro účely zajištění hygienického standardu pro veřejnost i účinkující při venkovních kulturních, společenských nebo obdobných akcích.
Interne Kennung: Část 1 - Dodávka sanitárních kontejnerů
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63111000 Containerumschlag, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Dodávka scénické technologie
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka a montáž scénické technologie (venkovní stage) pro kulturní, společenské nebo obdobné akce sestávající se z: • střecha vč. příslušenství • pódium (pódiové podesty) vč. příslušenství – schody, zábradlí apod. • hliníkový truss – konstrukce pódia, • motory vč. raincoveru • AV techniky, tj. techniky k ozvučení, osvětlení a projekci (mixážní pult, kabeláž/redukce, mikrofony, základní světelná sada).
Interne Kennung: Část 2 - Dodávka scénické technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 44212320 Diverse Konstruktionen, 44211000 Vorgefertigte Gebäude, 32342410 Akustische Ausrüstung, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 51000000 Installation (außer Software), 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen