99091-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Kraftfahrzeuge – Vervanging wijkbussen GR MijnGemeenteDichtbij
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVervanging wijkbussen GR MijnGemeenteDichtbij
BeschreibungDe aanbestedende dienst wil een wagenpark waarmee de medewerkers optimaal gefaciliteerd worden voor het uitvoeren van de werkzaamheden. Om deze reden wordt er overgegaan tot de vervanging van acht wijkbussen. De in te kopen bussen worden ingezet voor de buitendienst in het werkgebied van MijnGemeenteDichtbij (gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel). De werkzaamheden waarvoor de voertuigen worden ingezet zijn zeer divers om deze reden wordt ervoor gekozen om verschillende type voertuigen aan te schaffen. De aanbesteding wordt in 5 percelen verdeeld.
Interne KennungBizob-2024-MGD-JRI-004999
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelWijkbus incl. kraan en strooiwerkzaamheden
Beschreibung3 wijkbussen incl. kraan en strooiwerkzaamheden
Interne KennungBizob-2024-MGD-JRI-00499
LosLOT-0002
TitelWijkbus incl. kraan C1 rijbewijs
LosLOT-0003
TitelWijkbus rioolwerkzaamheden
LosLOT-0004
TitelWijkbus smal
LosLOT-0005
TitelWijkbus incl. kraan B-Rijbewijs