See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY KABELŮ A VODIČŮ NN - Plnění na RD 012-2022, RD 013-2022, RD 008-2022
Beschreibung: DODÁVKY KABELŮ A VODIČŮ NN - Plnění na RD 012-2022, RD 013-2022, RD 008-2022 Kvartální plnění 10-12.2024
Vorherige Bekanntmachung: 548263-2023
Interne Kennung: CM20005_část 4,5,6
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: DODÁVKY KABELŮ A VODIČŮ NN - Plnění na RD 012-2022, RD 013-2022, RD 008-2022 Kvartální čerpání za období 10-12.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31320000 Stromverteilerkabel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 4 -Kabely zemní, Cu jádro, 0,6/1 kV - izolace a plášť PVC
Beschreibung: Část 4 -Kabely zemní, Cu jádro, 0,6/1 kV - izolace a plášť PVC
Interne Kennung: Část 4 -Kabely zemní, Cu jádro, 0,6/1 kV - izolace a plášť PVC
Los: LOT-0002
Titel: Část5 - Kabely instalační kulaté 450/750 V, Cu jádro - izolace a plášť PVC
Beschreibung: Část5 - Kabely instalační kulaté 450/750 V, Cu jádro - izolace a plášť PVC
Interne Kennung: Část5 - Kabely instalační kulaté 450/750 V, Cu jádro - izolace a plášť PVC
Los: LOT-0003
Titel: Část 6 - Kabely stíněné zemní Cu duše, 0,6/1 kV - izolace PVC
Beschreibung: Část 6 - Kabely stíněné zemní Cu duše, 0,6/1 kV - izolace PVC Kvartální plnění 1-.6.2024
Interne Kennung: Část 6 - Kabely stíněné zemní Cu duše, 0,6/1 kV - izolace PVC