99122-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Heizzentralen – Budowa Ekologicznej Ciepłowni w Łukowie Numer referencyjny: EKOC/LUKOW/01/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa Ekologicznej Ciepłowni w Łukowie Numer referencyjny: EKOC/LUKOW/01/2025
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn. „Budowa Ekologicznej Elektrociepłowni w Łukowie”, wraz ze świadczeniem usług serwisowych i gwarancyjnych w okresie gwarancji. W ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia należy zaprojektować i wykonać kompletną ciepłownię wyposażoną w wodne Kotły Biomasowe (KB1, KB2) wraz układem kondensacji spalin (UKS), zasilające miejską sieć ciepłowniczą. Ekologiczna Ciepłownia w Łukowie stanowić ma integralną część istniejącej ciepłowni w Łukowie.
Interne KennungEKOC/LUKOW/01/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251250 Bau von Fernheizzentralen, 42511100 Wärmeaustauscher, 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 44622000 Wärmerückgewinnungssysteme, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa Ekologicznej Ciepłowni w Łukowie
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn. „Budowa Ekologicznej Elektrociepłowni w Łukowie”, wraz ze świadczeniem usług serwisowych i gwarancyjnych w okresie gwarancji. W ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia należy zaprojektować i wykonać kompletną ciepłownię wyposażoną w wodne Kotły Biomasowe (KB1, KB2) wraz układem kondensacji spalin (UKS), zasilające miejską sieć ciepłowniczą. Ekologiczna Ciepłownia w Łukowie stanowić ma integralną część istniejącej ciepłowni w Łukowie. Przedmiot Zamówienia należy wykonać zgodnie z następującymi dokumentami: Program Funkcjonalno-Użytkowy (zwany w skrócie: „PFU”) „Budowa Ekologicznej Ciepłowni w Łukowie” (Załącznik nr 1 do SWZ).