9914-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Bezděčínská spojka a ŽST Mladá Boleslav východ - Dodatek č. 6
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezděčínská spojka a ŽST Mladá Boleslav východ - Dodatek č. 6
BeschreibungPředmětem je zpracování dokumentace pro územní řízení stavby dle zadávacích podmínek, zajištění úplné dokladové části pro územní řízení včetně podání žádosti o vydání územního rozhodnutí a spolupráce při vydání příslušných rozhodnutí až do nabytí jejich právní moci. Účelem je zlepšení veřejné dopravní a technické infrastruktury ve městě Mladá Boleslav a přivedení nákladní dopravy železniční dopravy od Nymburka přímo k vlečkovému areálu ŠKODA AUTO a.s. a zkapacitnění trati.
Interne Kennung4079/2020-SŽ-SSZ-OVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung4079/2021-SŽ-SSZ-OVZ