See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Aanschaf 2 vrachtwagens met kippende laadbak en kraan, inclusief 10 jaar onderhoudscontract - gemeente Rijssen-Holten
Beschreibung: De opdracht Doel van de aanbesteding De gemeente Rijssen-Holten (hierna te noemen: Opdrachtgever) als aanbestedende dienst, heeft als doel met deze Europese Openbare aanbesteding een overeenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer, voor het leveren van 2 nieuwe kraan-kipper voertuigen. Deze bestaan uit: - 2 vrachtwagens met kippende laadbak en kraan en - inclusief 10 jaar integraal gesloten RO onderhoudscontract* *) Integraal gesloten RO-contract: Een reparatie- en onderhoudscontract waarbij alle voorkomende reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan het complete kraan-kipper voertuig, inclusief opbouw, inbouw en geleverde opties en accessoires zijn inbegrepen. Het exploitatierisico ligt volledig bij opdrachtnemer en er vindt geen verrekening plaats van de werkelijke kosten met de door opdrachtnemer gecalculeerde kosten. Integraal wil zeggen één contract voor het complete voertuig, waarbij de hoofdaannemer het aanspreekpunt is.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen
5. Los
Los: LOT-0000