99167-2026 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Świadczenie przez okres 24 m-cy usługi żywienia, tj. przygotowanie całodziennych posiłków oraz suchego prowiantu dla pacjentów Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu przy ul. Sokołowskiego i Batorego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie przez okres 24 m-cy usługi żywienia, tj. przygotowanie całodziennych posiłków oraz suchego prowiantu dla pacjentów Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu przy ul. Sokołowskiego i Batorego
BeschreibungŚwiadczenie przez okres 24 m-cy usługi żywienia, tj. przygotowanie całodziennych posiłków oraz suchego prowiantu dla pacjentów Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu przy ul. Sokołowskiego i Batorego
Vorherige Bekanntmachung614950-2025
Interne KennungZp/50/PN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez okres 24 m-cy usługi żywienia, tj. przygotowanie całodziennych posiłków oraz suchego prowiantu dla pacjentów Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu przy ul. Sokołowskiego i Batorego Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.