2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalistycznego typu śmieciarka do odbioru i transportu odpadów komunalnych na potrzeby MPGKiM Sp. z o. o. w Sławnie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa nowego (rok produkcji minimum 2024) specjalistycznego samochodu (śmieciarki), nie eksploatowanego, do odbioru i transportu odpadów komunalnych, spełniającego normę EURO 6 w zakresie emisji spalin, jak również spełniającego wymagania techniczne określone w obowiązujących w Polsce przepisach dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych. Szczegółowy opis, zakres i warunki przedmiotu zamówienia wymagane przez Zamawiającego zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 1) 34144510-6 – pojazdy do transportu odpadów, 2) 34144511-3 – pojazdy do zbierania odpadów.
Interne Kennung: ZP/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001