2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting en rioolvervanging Kerklaan te Kortenhoef
Beschreibung: Herinrichting Kerklaan te Kortenhoef (gemeente Wijdemeren) Grootonderhoud aan wegen en vervanging rioolstelsel n.b.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: de verwachte opdrachtwaarde wettigt een openbare aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: herinrichting Kerklaan te Kortenhoef
Beschreibung: Grootonderhoud wegenstelsel en riool vervanging nb
Interne Kennung: 1