99308-2025 - Wettbewerb
Polen – Flüssigkeitspumpen – Dostawa fabrycznie nowych pomp odwadniających, przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego, z podziałem na zadania (6 zadań).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych pomp odwadniających, przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego, z podziałem na zadania (6 zadań).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomp odwadniających, przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego, z podziałem na zadania (6 zadań): Zadanie 1 Dostawa fabrycznie nowych pomp szlamowych o wydajności min 75 m3/h w ilości 33 szt. Zadanie 2 Dostawa fabrycznie nowych pomp szlamowych o wydajności min 60 m3/h w ilości 77 szt. Zadanie 3 Dostawa fabrycznie nowych pomp szlamowych o wydajności min 100 m3/h w ilości 1 szt. Zadanie 4 Dostawa fabrycznie nowych pomp szlamowych o wydajności min 125 m3/h w ilości 5 szt. Zadanie 5 Dostawa fabrycznie nowych stacjonarnych zespołów wielostopniowych pomp wirowych z napędem elektrycznym o wydajności min 100 m3/h przy wysokości podnoszenia min 120 m w ilości 4 szt. Zadanie 6 Dostawa fabrycznie nowych stacjonarnych zespołów wielostopniowych pomp wirowych z napędem elektrycznym o wydajności min 140 m3/h przy wysokości podnoszenia min 125 m w ilości 2 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung120/HZP/IDU/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122100 Flüssigkeitspumpen
5. Los
LosLOT-0000
TitelZadanie nr 1 Dostawa fabrycznie nowych pomp szlamowych o wydajności min 75 m3/h w ilości 33 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomp odwadniających, przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego - Zadanie nr 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung120/HZP/IDU/2025 Zadanie nr 1
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 2 Dostawa fabrycznie nowych pomp szlamowych o wydajności min 60 m3/h w ilości 77 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomp odwadniających, przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego - Zadanie nr 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung120/HZP/IDU/2025 Zadanie nr 2
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 3 Dostawa fabrycznie nowych pomp szlamowych o wydajności min 100 m3/h w ilości 1 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomp odwadniających, przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego - Zadanie nr 3. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung120/HZP/IDU/2025 Zadanie nr 3
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 4 Dostawa fabrycznie nowych pomp szlamowych o wydajności min 125 m3/h w ilości 5 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomp odwadniających, przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego - Zadanie nr 4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung120/HZP/IDU/2025 Zadanie nr 4
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 5 Dostawa fabrycznie nowych stacjonarnych zespołów wielostopniowych pomp wirowych z napędem elektrycznym o wydajności min 100 m3/h przy wysokości podnoszenia min 120 m w ilości 4 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomp odwadniających, przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego - Zadanie nr 5. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung120/HZP/IDU/2025 Zadanie nr 5
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 6 Dostawa fabrycznie nowych stacjonarnych zespołów wielostopniowych pomp wirowych z napędem elektrycznym o wydajności min 140 m3/h przy wysokości podnoszenia min 125 m w ilości 2 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomp odwadniających, przeznaczonych do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego - Zadanie nr 6. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung120/HZP/IDU/2025 Zadanie nr 6