2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace „Přeložka silnice II/137 v úseku Slapy“ ve stupni DSP, PDPS, koordinátor BOZP ve fázi přípravy a autorský dozor při provádění stavby
Beschreibung: Jedná se o další stupně projektové dokumentace - DSP, PDPS a koordinátora BOZP ve fázi přípravy a autorský dozor při provádění stavby - na projekt Přeložka silnice II/137 v úseku I/3 - Slapy. Územní rozhodnutí nabylo právní moci dne 23. 10. 2018. Údaje o stavbě: Jedná se o novostavbu dvoupruhové směrově nerozdělené silnice II/137 v úseku I/3 – Slapy včetně mostních objektů, propustků, přeložek silnic a polních cest a vyvolaných přeložek inženýrských sítí. Začátek stavby je umístěn v Táboře v blízkosti stávající silnice I/3 u Teska, odtud je trasa vedena západním směrem, vyhýbá se zastavěným územím příměstským částem města Tábor - Horkám a Větrovům. Konec stavby je umístěn v úseku mezi MČ Dolní Horky a obcí Slapy, kde navazuje na stavbu „Silnice II/137 – křižovatka Slapy“.
Interne Kennung: OVZI 141347/2018/pabu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001