See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obměna vozového parku KÚ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Kupní smlouvy na nákup a dodávku celkem 14 ks vozidel v různých technických specifikacích pro jednotlivé části VZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část „A“ – osobní vozidla (13ks)
Beschreibung: předmětem bude dodávka 13 kusů nových vozidel, z toho: • Vozidlo kategorie M1, třída nižší – 6 ks • Vozidlo kategorie M1, třída nižší střední – 2 ks • Vozidlo kategorie M1, Plug in hybrid – 4 ks • Vozidlo kategorie M1, třída SUV – 1 ks
Interne Kennung: P24V00000534 / část "A"
Los: LOT-0006
Titel: Část „B“ – terénní vůz (1ks)
Beschreibung: předmětem bude dodávka 1 kusu nového vozidla: • Vozidlo kategorie M1, terénní vůz – 1 ks
Interne Kennung: P24V00000534 / část "B"