2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie działalności sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców Piły, której celem jest promocja zdrowego stylu życia
Beschreibung: W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do udostępnienia obiektów sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców miasta Piły, w tym: 1. zapewnienia dostępności do basenu sportowego i rekreacyjnego z atrakcjami wodnymi – (min. 36 000 osobo-wejść), w tym dostępności do: • 2 basenów sportowych o wymiarach 25x12,5 m, o głębokości od 125 cm do 180 cm, w tym jeden z ruchomym dnem przynajmniej na 2 torach, • basenu rekreacyjnego o powierzchni wody min. 150 m2 i głębokości od 80 cm do 125 cm, • co najmniej dwóch zjeżdżalni wodnych, przynajmniej jednej zewnętrznej, • rwącej rzeki o min. 15 m długości; 2. udostępniania basenu sportowego i rekreacyjnego dla emerytów i rencistów w każdy dzień tygodnia w godz. od 7:00 do 22:00 (min. 2 000 osobo-wejść); 3. zapewnienia możliwości korzystania z hydroterapii indywidualnej, udostępnianej w cenie biletu, w tym: • ławeczka do hydromasażu dla min. 4 osób, • bicze wodne min. 4 szt., • kaskady wodne min. 1 szt., • gejzery wodne min. 1 szt. • wanny masujące min. 1 szt.; możliwość skorzystania przez min. 10 000 osobo-wejść, 4. zapewnienia możliwości gry w squasha i tenisa stołowego: • posiadanie co najmniej 2 kortów do squasha, • posiadanie co najmniej dwóch stołów do tenisa stołowego możliwość obsłużenia min. 1.000 osobo-wejść; 5. zapewnienia możliwości korzystania z rekreacyjnego lodowiska zadaszonego, w tym: • przebieralnie z szafkami dla korzystających osób, • wypożyczenie łyżew, możliwość ostrzenia własnych łyżew, możliwość obsłużenia min. 4 000 osobo-wejść; 6. udostępniania siłowni aerobowej, w tym: • sale o łącznej powierzchni min. 100 m2 , • wyposażone w sprzęt aerobowy, • instruktor z uprawnieniami, • możliwość korzystania od 7:00 do 22:00, możliwość obsłużenia min. 1 300 osobo-wejść. 7. udostępniania obiektu w cenach biletów ulgowych dla uczniów, studentów, osób niepełnosprawnych i emerytów oraz karnetów rodzinnych na wszystkie atrakcje wodne. 8. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych na równi z innymi użytkownikami.
Interne Kennung: BZP.271.WR.2.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten
5. Los
Los: LOT-0001