See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectuuropdracht Lommel Molsekiezel-Donkerstraat
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: 2022/0485/02-Architectuuropdracht Lommel Molsekiezel-Donkerstraat. Toelichting: Aanstellen ontwerpteam voor het ontwerp en opvolging van architectuur en publieke ruimte “Molsekiezel – Donkerstraat” – Lommel. WiL heeft in de gemeente Lommel 5 percelen grond met een totale oppervlakte van 54a96ca. De percelen zijn gelegen in het centrum van Lommel en worden begrensd door de gewestweg Molsekiezel en aan de andere zijde door de gemeenteweg Donkerstraat. De 5 percelen hebben de volgende kadastrale kenmerken: Stad Lommel – 1ste afdeling sectie C nummer 1311 B P0000 (15a83ca) Stad Lommel – 1ste afdeling sectie C nummer 1312 Y P0000 (3a85ca) Stad Lommel – 1ste afdeling sectie C nummer 1311 C P0000 (16a47ca) Stad Lommel – 1ste afdeling sectie C nummer 1312 X P0000 (2a80ca) Stad Lommel – 1ste afdeling sectie C nummer 1311 A P0000 (16a01ca) Plaats van dienstverlening: Grondgebied Lommel, 3920 Lommel
Interne Kennung: PPP0OQ-969/6096/2022/0485/02
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2022/0485/02_1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351700 Wissenschaftliche Prospektion, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen