99384-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach MOSiR Toruń
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe utrzymanie czystości w obiektach MOSiR Toruń
Beschreibung1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje bieżące kompleksowe utrzymanie, czystości pomieszczeń obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu oraz czystości wokół budynków zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. 1.2. Wykonawca świadczy usługę będącą przedmiotem zamówienia wykorzystując własny sprzęt i środki chemiczne. 1.3. Realizacja usługi polega na wypełnieniu przez Wykonawcę co najmniej obowiązków zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do wzoru umowy, zawierającego harmonogram z podziałem na szczegółowe czynności i zakres serwisu, sprzątania poszczególnych pomieszczeń w obiektach Zamawiającego. 1.4. Wykaz pomieszczeń i wielkość powierzchni, na której ma być wykonywana usługa określa szczegółowo załącznik nr 1 do SWZ. 1.5. Sprzątanie pomieszczeń biurowych winno odbywać się co do zasady po godzinach pracy MOSiR. W celu prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, Wykonawca zapewni odpowiednią liczbę osób sprzątających - co najmniej w liczbie odpowiedniej dla godzin i zakresu wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ i co najmniej 1 osobę nadzorującą pracę osób sprzątających. 1.6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnością zawarty jest we wzorze umowy oraz załącznikach.
Interne Kennung2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titelkompleksowe utrzymanie czystości w obiektach MOSiR w Toruniu.