See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych do SPZZOZ w Wyszkowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa produktów leczniczych do SPZZOZ w Wyszkowie (nr postępowania DEZ/Z/341/ZP-22/2025) wg asortymentu wyszczególnionego w Formularzu asortymentowo – cenowe - Szczegółowej ofercie cenowej - Załącznik nr 2 do SWZ w Częściach/Pakietach od 1 do 86. 2. Oferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu i stosowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami i ustawą z dnia 6 września 2001 roku prawo farmaceutyczne (tj. Dz.U.2025.750) oraz ogłoszone w aktualnym Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu na terenie RP, na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub art. 4a ustawy prawo farmaceutyczne. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia musi wynosić minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia.
Vorherige Bekanntmachung: 594682-2025
Interne Kennung: DEZ/Z/341/ZP-22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 15