See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części strategicznych do Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
Beschreibung: Dostawa części strategicznych do Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZSL/00028/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42132000 Teile von Hähnen und Ventilen, 42124290 Teile für Kreiselpumpen, 42522100 Teile für Ventilatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - "TRANSPORT POPIOŁÓW" - Dostawa części strategicznych transportu mechanicznego i pneumatycznego pyłów i popiołów ITPOE
Beschreibung: Część 1 - "TRANSPORT POPIOŁÓW" - Dostawa części strategicznych transportu mechanicznego i pneumatycznego pyłów i popiołów ITPOE
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZSL/00028/2025 - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - „ZAWORY REGULACYJNE" - Dostawa części strategicznych zaworów regulacyjnych ITPOE
Beschreibung: Część 2 - „ZAWORY REGULACYJNE" - Dostawa części strategicznych zaworów regulacyjnych ITPOE
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZSL/00028/2025 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42132000 Teile von Hähnen und Ventilen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - „WENTYLATORY, POMPY, ZAWORY ODCINAJĄCE - Dostawa części strategicznych pomp, wentylatorów i zaworów odcinających ITPOE
Beschreibung: Część 3 - „WENTYLATORY, POMPY, ZAWORY ODCINAJĄCE - Dostawa części strategicznych pomp, wentylatorów i zaworów odcinających ITPOE
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZSL/00028/2025 - Część 3
Haupteinstufung (cpv): 42522100 Teile für Ventilatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124290 Teile für Kreiselpumpen, 42132000 Teile von Hähnen und Ventilen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - „WALORYZACJA ŻUŻLA” - Dostawa części strategicznych instalacji waloryzacji żużla ITPOE
Beschreibung: Część 4 - „WALORYZACJA ŻUŻLA” - Dostawa części strategicznych instalacji waloryzacji żużla ITPOE
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZSL/00028/2025 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - „DOZOWANIE REAGENTÓW” - Dostawa części strategicznych na układzie dozowania reagentów oczyszczania spalin ITPOE
Beschreibung: Część 5 - „DOZOWANIE REAGENTÓW” - Dostawa części strategicznych na układzie dozowania reagentów oczyszczania spalin ITPOE
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZSL/00028/2025 - Część 5