99505-2025 - Wettbewerb
Polen – Leuchten und Beleuchtungszubehör – Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Zakrzówek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja oświetlenia na terenie gminy Zakrzówek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącej infrastruktury oświetlenia publicznego poprzez wymianę starych opraw na energooszczędne gwarantujące możliwość zdalnego sterowania. Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Zakrzówek obejmuje wymianę 668 punktów świetlnych, w tym: a) wymianę 654 szt. istniejących nieenergooszczędnych opraw drogowych sodowych na oprawy LED w tym 513 szt. na linii będącej własnością PGE i 141 szt. na linii będącej własnością Gminy wraz z wymianą wysięgnika, zacisków, przewodu, bezpiecznika wraz z osłoną, b) wymianę 14 szt. istniejących nieenergooszczędnych opraw parkowych sodowych na oprawy LED na linii będącej własnością Gminy, a) utylizację zdemontowanych materiałów, b) wykonanie badań i pomiarów dla całego zakresu zamówienia, c) wykonanie dokumentacji powykonawczej. Główne założenia oraz wymagania Inwestycji: a) poprawa efektywności energetycznej przez obniżenie energochłonności oświetlenia, poprzez redukcję mocy objętych opracowaniem opraw świetlnych o co najmniej 50%; b) instalowane oprawy oświetleniowe muszą gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy i jednocześnie posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i; c) oprawy oświetleniowe drogowe muszą pochodzić od jednego producenta, d) wymagany okres gwarancji dla zabudowanych opraw oświetleniowych wynosi co najmniej 60 miesięcy; e) obowiązek użycia przez Wykonawcę nowych opraw wyprodukowanych na terenie Unii Europejskiej lub nowych opraw dopuszczonych do użycia na terenie Unii Europejskiej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung529284-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45232210 Bauarbeiten für Freileitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacji istniejącej infrastruktury oświetlania publicznego poprzez wymianę starych opraw na energooszczędne gwarantujące możliwość zdalnego sterowania. Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Zakrzówek obejmuje wymianę 668 punktów świetlnych, w tym: a) wymianę 654 szt. istniejących nieenergooszczędnych opraw drogowych sodowych na oprawy LED w tym 513 szt. na linii będącej własnością PGE i 141 szt. na linii będącej własnością Gminy wraz z wymianą wysięgnika, zacisków, przewodu, bezpiecznika wraz z osłoną, b) wymianę 14 szt. istniejących nieenergooszczędnych opraw parkowych sodowych na oprawy LED na linii będącej własnością Gminy, a) utylizację zdemontowanych materiałów, b) wykonanie badań i pomiarów dla całego zakresu zamówienia, c) wykonanie dokumentacji powykonawczej. Główne założenia oraz wymagania Inwestycji: a) poprawa efektywności energetycznej przez obniżenie energochłonności oświetlenia, poprzez redukcję mocy objętych opracowaniem opraw świetlnych o co najmniej 50%; b) instalowane oprawy oświetleniowe muszą gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy i jednocześnie posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i; c) oprawy oświetleniowe drogowe muszą pochodzić od jednego producenta, d) wymagany okres gwarancji dla zabudowanych opraw oświetleniowych wynosi co najmniej 60 miesięcy; e) obowiązek użycia przez Wykonawcę nowych opraw wyprodukowanych na terenie Unii Europejskiej lub nowych opraw dopuszczonych do użycia na terenie Unii Europejskiej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232210 Bauarbeiten für Freileitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen