99514-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Schoonmaakonderhoud
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud voor de locaties van Stichting Varietas. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regio Almelo
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud voor de locaties van Stichting Varietas Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vier (4) maal twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Regio Deventer
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud voor de locaties van Stichting Varietas.
Interne Kennung: 2