99524-2025 - Ergebnis
Polen – Oberbauarbeiten für Landstraßen – Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar "A" w Zawierciu w ramach 6 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar "A" w Zawierciu w ramach 6 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar "A" w Zawierciu w ramach 6 części tj.: I. Część nr 1: Budowa łącznika drogowego ulicy od Podmiejskiej do Myśliwskiej w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. II. Cześć nr 2: Etap I Podetap 2 inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi gminnej ul. Podmiejskiej – odcinek od km. 0+000,00 (ZGK) do km. 1+230,60 oraz Etap II Podetap 1 i 2 inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi gminnej ul. Podmiejskiej – Etap II, odcinek od km. 1+230,60 (Aluron) do km.1+785,75 (ul. Rolnicza) realizowane w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu”. III. Część nr 3: „Remont zbiornika retencyjnego wód deszczowych wraz z pompownią na ul. Wilczej w Zawierciu” w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. IV. Część nr 4: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych przebudowy skrzyżowania dróg powiatowych ul. 11 Listopada, Mrzygłodzkiej i ul. Włodowskiej oraz drogi gminnej ul. Szkolnej wraz z przebudową i doświetleniem przejść dla pieszych w celu poprawy bezpieczeństwa w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. V. Część nr 5: Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach zadania pn.: „Rozbudowa ul. Zachodniej w Zawierciu" w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. VI. Część nr 6: Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach zadania pn.: „Budowa łącznika drogowego pomiędzy ul. Inwestycyjną, a ul. Podmiejską w miejscowości Zawiercie" w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad.
Vorherige Bekanntmachung548908-2024
Interne KennungWIZP. 271.24.2024.ED
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
5. Los
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5: Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach zadania pn.: „Rozbudowa ul. Zachodniej w Zawierciu" w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad.
BeschreibungCzęść nr 5: Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach zadania pn.: „Rozbudowa ul. Zachodniej w Zawierciu" w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. 1. Zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenie prac projektowych, uzyskanie w imieniu Gminy Zawiercie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej w trybie Ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych oraz wykonanie robót budowlanych rozbudowy drogi gminnej ul. Zachodniej w Zawierciu. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1A do SWZ w zakresie części nr 5. 3. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na przedmiot umowy na nie mniej niż 36 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego robót (okres udzielonej gwarancji stanowi kryterium oceny ofert). 4. Okres rękojmi z tytułu wykonania przedmiotu umowy wynosi 5 lat. 5. Obowiązek zatrudnienia na umowę o pracę. Wykonawca zobowiązuje się do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, przez cały okres realizacji zamówienia, wszystkich osób wykonujących następujące czynności: - prace techniczno – organizacyjne na etapie projektowania (nie dotyczy projektantów); - wykonywanie prac fizycznych przy realizacji robót budowlanych, operatorzy sprzętu i prace fizyczne instalacyjno-montażowe objęte zakresem zamówienia (nie dotyczy kierowników budowy i kierowników robót). (obowiązek ten nie dotyczy sytuacji, gdy prace te będą wykonywane samodzielnie i osobiście przez osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci tzw. samozatrudnienia jako podwykonawcy, urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych Wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej). Wymagania dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia osób na umowę o pracę, uprawnienia kontrolne Zamawiającego oraz sankcje z tytułu braku zatrudniania osób na umowę o pracę zostały szczegółowo określone w projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 6. Przedmiot zamówienia będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp. Zgodnie z programem funkcjonalno – użytkowym, Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem dostosowania do korzystania przez wszystkich użytkowników, w tym osób niepełnosprawnych. 7. Zamawiający uzyskał z Banku Gospodarstwa Krajowego Wstępną Promesę nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad dotyczącą Dofinansowania Inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych dla zadania pn.: Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu.
Interne KennungWIZP. 271.24.2024.ED cz.5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 44212410 Spundwände, 45111300 Abbauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 34928530 Straßenlaternen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze