2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby pro Domov Korýtko, příspěvkovou organizaci
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní zajištění úklidových služeb pro zadavatele na období 3 let vč. dodávek veškerého souvisejícího materiálu a úklidových prostředků. Pro vyloučení všech pochybností, že součástí předmětu plnění veřejné zakázky není pořízení papírového programu (tj. papírové utěrky, ručníky, kapesníky, ubrousky, toaletní papír). Papírový program zajišťuje zadavatel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 39830000 Reinigungsmittel, 24455000 Desinfektionsmittel