2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów materiałów eksploatacyjnych do filtrów i stacji uzdatniania wody (ZME-5)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów materiałów eksploatacyjnych do filtrów i stacji uzdatniania wody ZME-5 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia został podzielony na wskazane poniżej 3 części (zadania). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Dane uzupełniające do SWZ (Wymagania techniczne). 4. Rodzaj (asortyment), oraz ilości poszczególnego asortymentu (przedmiotu zamówienia), określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 5. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 4 do SWZ – Dane uzupełniające do SWZ (Wymagania techniczne). jak również w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (dalej PPU). 6. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 42/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – ZME-5 do FPW-50 oraz FPW-350
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów materiałów eksploatacyjnych do filtrów i stacji uzdatniania wody ZME-5 do FPW-50 oraz FPW-350 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Dane uzupełniające do SWZ (Wymagania techniczne). 3. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 – ZME-5 do FPW-50 oraz FPW-350
Haupteinstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji szczegółowo określone w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załącznik nr 3 do SWZ - PPU . Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – ZME-5 do FPW-2000, FPW-2 oraz FPW-12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów materiałów eksploatacyjnych do filtrów i stacji uzdatniania wody ZME-5 do FPW-2000, FPW-2 oraz FPW-12 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Dane uzupełniające do SWZ (Wymagania techniczne). 3. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 – ZME-5 do FPW-2000, FPW-2 oraz FPW-12
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – ZME-5 do FPW-30 oraz FPW-300
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów materiałów eksploatacyjnych do filtrów i stacji uzdatniania wody ZME-5 do FPW-30 oraz FPW-300 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Dane uzupełniające do SWZ (Wymagania techniczne). 3. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 – ZME-5 do FPW-30 oraz FPW-300