2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beeld en Geluid schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Schoonmaakdiensten in het gebouw met museum, kantoren en evenementen van de Stichting Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid te Hilversum -
Interne Kennung: EX-000766-FJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud Beeld en Geluid
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud in het gebouw met museum, kantoren en evenementen van Stichting Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid te Hilversum -
Interne Kennung: 1