2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu RIS/PACS wraz z utworzeniem interfejsu PACS/RIS i integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.
Beschreibung: Wymagania techniczne i organizacyjne zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: 4/ZPN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Rozbudowa systemu RIS/PACS wraz z utworzeniem interfejsu PACS/RIS i integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.