99731-2025 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Wykonywanie gminnych autobusowych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Olszówka
Bekanntmachung vergebener Aufträge für öffentliche Personenverkehrsdienste
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie gminnych autobusowych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Olszówka
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie gminnych autobusowych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar gminy Olszówka na 8 liniach komunikacyjnych, dla których Gmina Olszówka jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Vorherige Bekanntmachung: 00765763-2023
Interne Kennung: GK.7240.2.6.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001