2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar "A" w Zawierciu w ramach 6 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar "A" w Zawierciu w ramach 6 części tj.: I. Część nr 1: Budowa łącznika drogowego ulicy od Podmiejskiej do Myśliwskiej w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. II. Cześć nr 2: Etap I Podetap 2 inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi gminnej ul. Podmiejskiej – odcinek od km. 0+000,00 (ZGK) do km. 1+230,60 oraz Etap II Podetap 1 i 2 inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi gminnej ul. Podmiejskiej – Etap II, odcinek od km. 1+230,60 (Aluron) do km.1+785,75 (ul. Rolnicza) realizowane w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu”. III. Część nr 3: „Remont zbiornika retencyjnego wód deszczowych wraz z pompownią na ul. Wilczej w Zawierciu” w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. IV. Część nr 4: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych przebudowy skrzyżowania dróg powiatowych ul. 11 Listopada, Mrzygłodzkiej i ul. Włodowskiej oraz drogi gminnej ul. Szkolnej wraz z przebudową i doświetleniem przejść dla pieszych w celu poprawy bezpieczeństwa w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. V. Część nr 5: Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach zadania pn.: „Rozbudowa ul. Zachodniej w Zawierciu" w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. VI. Część nr 6: Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach zadania pn.: „Budowa łącznika drogowego pomiędzy ul. Inwestycyjną, a ul. Podmiejską w miejscowości Zawiercie" w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad.
Vorherige Bekanntmachung: 548908-2024
Interne Kennung: WIZP. 271.24.2024.ED
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Budowa łącznika drogowego ulicy od Podmiejskiej do Myśliwskiej w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad.
Beschreibung: I. Część nr 1: Budowa łącznika drogowego ulicy od Podmiejskiej do Myśliwskiej w ramach zadania pn. „Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu” realizowanego w ramach dofinasowania z programu Polski Ład nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad. 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa nowej drogi łączącej ul. Podmiejską z drogą powiatową ul. Myśliwską wraz z ciągiem pieszo-rowerowym, kanalizacją deszczową otwartą i zamkniętą z podziemnym zbiornikiem retencyjnym, pompownią wód deszczowych, kanałem technologicznym oraz oświetleniem. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1A do SWZ w zakresie części nr 1. 3. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na przedmiot umowy na nie mniej niż 36 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego robót (okres udzielonej gwarancji stanowi kryterium oceny ofert). 4. Okres rękojmi z tytułu wykonania przedmiotu umowy wynosi 5 lat. 5. Obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: Zamawiający wymaga, aby w ramach realizacji umowy czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót (wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie wynikające z przedmiaru robót) były wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz.1465 z późn.zm.), niezależnie od tego, czy prace te będzie wykonywał Wykonawca, podwykonawca lub dalszy podwykonawca. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót, czyli tzw. pracowników fizycznych. Wymóg nie dotyczy więc, między innymi osób: kierujących budową, robotami, osób wykonujących usługi transportowe, dostawców materiałów, sprzętu, urządzeń, obsługi geodezyjnej, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych Wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście roboty na rzecz Zamawiającego bądź Wykonawcy. Na Wykonawcy ciąży obowiązek zapewnienia aby również podwykonawcy i dalsi podwykonawcy spełniali wszystkie wymogi względem osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Wymagania dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia osób na umowę o pracę, uprawnienia kontrolne Zamawiającego oraz sankcje z tytułu braku zatrudniania osób na umowę o pracę zostały szczegółowo określone w projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 6. Przedmiot zamówienia będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych. Przedmiot zamówienia będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp. Przedmiotowa inwestycja stanowi ciąg komunikacyjny zapewniający dostęp do obiektów przemysłowych. Przedmiotowa inwestycja nie stanowi bariery komunikacyjnej dla osób niepełnosprawnych, w tym osób poruszających się na wózkach, poprzez zastosowanie krawężników o wyniesieniu + 0 / +1 cm w miejscach, gdzie przewidziane ruch pieszy (na przejściach dla pieszych). Dla ciągów zastosowano spadki podłużne zgodnie z wymaganiami rozporządzenia. 7. Zamawiający uzyskał z Banku Gospodarstwa Krajowego Wstępną Promesę nr Edycja7RSP/2023/655/PolskiLad dotyczącą Dofinansowania Inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych dla zadania pn.: Rozwój uzbrojenia w infrastrukturę drogową, techniczną i wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej Obszar „A” w Zawierciu.
Interne Kennung: WIZP. 271.24.2024.ED cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45112100 Grabenaushub, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 44212410 Spundwände, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 34928530 Straßenlaternen, 34922100 Straßenmarkierungen, 45316213 Installation von Verkehrsleiteinrichtungen, 45316210 Installation von Verkehrsüberwachungseinrichtungen, 45316211 Installation von beleuchteten Straßenschildern