2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa szkoleniowa na potrzeby organizacji szkoleń w 2025 roku w ramach projektu „Tysiąc sto jeden kompetencji cyfrowych” realizowanego w ramach Priorytetu 01 Gospodarka, Działanie 01.06 E-usługi publiczne (schemat B), programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 (FEWM.01.06-IZ.00-0001/24).
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentach SWZ i Załącznikach, dostępnych na stronie postępowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, doszedł do wniosku, iż rozstrzygnięcie w/w postepowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego z zachowaniem 30-dniowego terminu składania ofert nie jest możliwe, ponieważ w istotny sposób zagraża interesom Zamawiającego. Wobec powyższego, w istocie zachodzi pilna potrzeba udzielenia przedmiotowego zamówienia, przy czym skrócenie terminu składnia ofert w odnośnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest w pełni uzasadnione, przez co za spełnione należy uznać przesłanki, od których zależy możliwość skorzystania z uprawnienia do skrócenia terminu składania ofert w przetargu nieograniczonym na wykonanie w/w zadania. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania zachowania ciągłości oraz spójności realizacji projektu „Tysiąc sto jeden kompetencji cyfrowych”. Brak ciągłości i spójności pomiędzy usługą opracowania strony internetowej, usługą szkoleniową i usługa hotelarsko-gastronomiczną stanowi zagrożenie realizacji projektu a tym samym groźbę utraty przyznanego dofinansowania na jego realizację.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001