9986-2026 - Ergebnis
Tschechien – Sanitätspacks – Rouškovací operační sety a příslušenství
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRouškovací operační sety a příslušenství
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky sterilních rouškovacích operačních setů (část 1.); samostatných roušek, návleků a příslušenství (část 2.), které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Rouškovací operační sety a další materiál vymezený zadávací dokumentací je určený pro operační sály zadavatele a musí splňovat požadavky zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, zákona 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky a dalších platných předpisů. Veřejná zakázka je rozdělena do dvou částí. Podrobné vymezení požadavků pro část 1. a část 2. je uvedeno v příloze č. 1.1 /1.2 Technická specifikace Rouškování a příslušenství část 1/2
Vorherige Bekanntmachung24268-2024
Interne KennungÚN 01/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141113 Bandagen, 33141114 Verbandmull, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141118 Wischkompressen
5. Los
LosLOT-0002
TitelRouškovací operační sety a příslušenství, část 1. Operační sety 1-11
Interne KennungÚN 01/2024 část 1
LosLOT-0004
TitelRouškovací operační sety a příslušenství, část 2. Samostatné roušky a příslušenství
Interne KennungÚN 01/2024 část 2