2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA CZYSZCZENIA SEPARATORÓW WRAZ Z ODEBRANIEM WYTWORZONYCH PRZEZ WYKONAWCĘ USŁUGI ODPADÓW DO UNIESZKODLIWIANIA PRZY MYJNIACH POJAZDÓW, STACJACH PALIW, SEPARATORÓW NA SIECI BURZOWEJ, CZYSZCZENIE SEPARATORÓW TŁUSZCZY (ODTŁUSZCZOWNIKÓW), ZBIORNIKÓW WÓD POPŁUCZNYCH, ZBIORNIKA W PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW ORAZ CZYSZCZENIE SIECI KANALIZACJI DESZCZOWYCH W OBIEKTACH NA TERENIE ADMINISTROWANYM PRZEZ 24 WOG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa czyszczenia separatorów wraz z odebraniem wytworzonych przez wykonawcę usługi odpadów do unieszkodliwiania przy myjniach pojazdów, stacjach paliw, separatorów na sieci burzowej, czyszczenie separatorów tłuszczy (odtłuszczowników), zbiorników wód popłucznych, zbiornika w przepompowni ścieków oraz czyszczenie sieci kanalizacji deszczowych w obiektach na terenie administrowanym przez 24 WOG. Szczegóły w SWZ i we wzorze umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 684770-2025
Interne Kennung: 77/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA CZYSZCZENIA SEPARATORÓW WRAZ Z ODEBRANIEM WYTWORZONYCH PRZEZ WYKONAWCĘ USŁUGI ODPADÓW DO UNIESZKODLIWIANIA PRZY MYJNIACH POJAZDÓW, STACJACH PALIW, SEPARATORÓW NA SIECI BURZOWEJ, CZYSZCZENIE SEPARATORÓW TŁUSZCZY (ODTŁUSZCZOWNIKÓW), ZBIORNIKÓW WÓD POPŁUCZNYCH, ZBIORNIKA W PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW ORAZ CZYSZCZENIE SIECI KANALIZACJI DESZCZOWYCH W OBIEKTACH NA TERENIE ADMINISTROWANYM PRZEZ 24 WOG
Beschreibung: USŁUGA CZYSZCZENIA SEPARATORÓW WRAZ Z ODEBRANIEM WYTWORZONYCH PRZEZ WYKONAWCĘ USŁUGI ODPADÓW DO UNIESZKODLIWIANIA PRZY MYJNIACH POJAZDÓW, STACJACH PALIW, SEPARATORÓW NA SIECI BURZOWEJ, CZYSZCZENIE SEPARATORÓW TŁUSZCZY (ODTŁUSZCZOWNIKÓW), ZBIORNIKÓW WÓD POPŁUCZNYCH, ZBIORNIKA W PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW ORAZ CZYSZCZENIE SIECI KANALIZACJI DESZCZOWYCH W OBIEKTACH NA TERENIE ADMINISTROWANYM PRZEZ 24 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W GIŻYCKU- szczegóły w SWZ i we wzorze umowy. Ilości czyszczeń i miejsca usługi wskazane w zestawieniu cenowym.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne, którego przedmiot i maksymalny zakres zostały określone w zestawieniu cenowym oraz w załączniku – opis przedmiotu zamówienia.