See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΟΡΩΝ (ΔΣΑ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΧΩΡΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΡΙΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ 2026-2029
Περιγραφή: ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ ΔΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΧΩΡΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ Π.Ε. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ 2026-2029 ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΟΥ Ν. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΜΕΣΟ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΟΙ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ.
Είδος διαδικασίας: Άλλη διαδικασία πολλών σταδίων
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 1. ΟΜΑΔΑ-ΤΜΗΜΑΤΑ/ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣ/ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥ Ν. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Περιγραφή: ΟΜΑΔΑ-ΤΜΗΜΑΤΑ/ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣ/ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥ Ν. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: 2. ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣ/ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
Περιγραφή: ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣ/ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: 3. ΟΜΑΔΑ-ΤΜΗΜΑΤΑ/ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΡΟΣ/ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
Περιγραφή: 3. ΟΜΑΔΑ-ΤΜΗΜΑΤΑ/ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΡΟΣ/ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: 4. ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΡΟΣ/ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
Περιγραφή: 4. ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΡΟΣ/ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ 4