2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Nabava električne energije
Περιγραφή: Predmet ovog postupka javne nabave je opskrba električnom energijom, temeljem iskazanih potreba, te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Naručitelj provodi ovaj postupak zelene javne nabave i traži da najmanje 50% ukupne elekrične energije koju će isporučiti odabrani ponuditelj mora biti proizvedeno iz obnovljivih izvora energije sukladno točki VI.1. Odluke o provedbi zelene javne nabave (NN 137/24). Sukladno Zakonu o tržištu električne energije (NN 111/21, 83/23 i 17/25) obnovljivi izvori energije su energija iz obnovljivih nefosilnih izvora, primjerice energija vjetra, solarna energija (toplinska i fotonaponska) te geotermalna energija, energija iz okoliša, energija plime, oseke i druga energija oceana, hidroenergija, biomasa, plin dobiven od otpada, plin dobiven iz uređaja za obradu otpadnih voda i bioplin.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PN-027/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09310000 Ηλεκτρισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Nabava električne energije
Internal identifier: PN-027/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Nabava električne energije
Sisemine tunnus: PN-027/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09310000 Elekter
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: Nabava električne energije
Identifiant interne: PN-027/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09310000 Électricité
392392-2026 - Iomaíocht
An Chróit – Electricity – Nabava električne energije
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealNabava električne energije
Aitheantóir inmheánachPN-027/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaOtvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09310000 Electricity
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Nabava električne energije
Interna identifikacijska oznaka: PN-027/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Nabava električne energije
Belső azonosító: PN-027/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09310000 Villamos energia
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Nabava električne energije
Identificativo interno: PN-027/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09310000 Elettricità
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Nabava električne energije
Iekšējais identifikators: PN-027/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Nabava električne energije
Identifikatur intern: PN-027/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09310000 Elettriku
5. Lott
Lott: LOT-0000
Tytuł: Nabava električne energije
Wewnętrzny identyfikator: PN-027/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Postup
Postup
Názov: Nabava električne energije
Interný identifikátor: PN-027/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09310000 Elektrická energia
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nabava električne energije
Intern identifierare: PN-027/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000