392867-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Έπιπλα – „Доставки на мебели и столове за нуждите на Община Пловдив и структурните й звена“, по две обособени позиции
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος„Доставки на мебели и столове за нуждите на Община Пловдив и структурните й звена“, по две обособени позиции
ΠεριγραφήПредметът на поръчката обхваща извършване на доставки (включително сглобяване и/или монтаж - в приложимите случаи) на различни видове мебелировка и столове („стоки“/“артикули“), в съответствие с Техническата спецификация и образците на Техническо и Ценово предложение за всяка обособена позиция – неразделна част от Документацията. Подробно описание на мебелировката и столовете, включващо технически характеристики и прогнозни количества за всеки артикул, както и изискванията за изпълнение на поръчката по всяка обособена позиция са представени в Техническите спецификации за ОП 1 и ОП 2. Изпълнението на доставките ще се осъществява след предварителни писмени заявки, подадени от Възложителя и структурните му звена до изпълнителя. Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, както правата и задълженията на Възложителя и на изпълнителя, са съгласно Проекта на договор, Техническите спецификации на Възложителя за позицията, Техническото и Ценовото предложения на Изпълнителя за ОП 1 и ОП 2. ​​​​​​​
Εσωτερικό αναγνωριστικό587347
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςВъзложителят отстранява от участие в процедурата и участник: 1. За когото са налице основания по чл. 107 от ЗОП, включително, но не само, когато: - не са изпълнени условията и указанията за попълване на образците; - офертата, както и съдържащото се в нея Ценово предложение не са декриптирани (отключени) в сроковете по чл. 9л, ал. 4, т. 1 и т. 2 от ППЗОП; - за когото е налице свързаност по смисъла на §2, т. 45 от ДР на ЗОП, във връзка с чл. 101, ал. 11 ЗОП 2. За когото са налице обстоятелства по чл. 5к, пар. 1 от Регламент (ЕС) 833/2014 относно ограничителни мерки с оглед на действията на Русия, дестабилизиращи положението в Украйна
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39100000 Έπιπλα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Τίτλος„Доставки на модулни мебели и друга мебелировка за офиса и домакинството“
ΠεριγραφήДейностите, предмет на ОП 1, се изразяват в доставки (включително сглобяване и/или монтаж в приложимите случаи) на различни видове модулни мебели и друга мебелировка за офиса и домакинството. Номенклатурата включва общо 69 вида артикули в т.ч. стелажи, етажерки, шкафове, бюра, маси, гардероби, контейнери и др., като общото им прогнозно количество за 12 месеца е 978 броя. Количествата на артикулите са прогнозни и в срока на действие на договора, Възложителят запазва правото си да не се заяви в пълен обем дадено прогнозно количество стока, както и да заявява доставки на стоки над прогнозните количества, до достигане на общата стойност на договора. ​​​​​​​
Εσωτερικό αναγνωριστικό587350
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39151000 Διάφορα έπιπλα
ΠαρτίδαLOT-0002
Τίτλος„Доставки на столове“
ΠεριγραφήДейностите, предмет на ОП 2, се изразяват в доставки (включително сглобяване в приложимите случаи) на различни видове столове. Номенклатурата включва общо 10 вида артикули в т.ч. директорски, работни, посетителски и трапезни столове, като общото им прогнозно количество за 12 месеца е 678 броя. Количествата на артикулите са прогнозни и в срока на действие на договора, Възложителят запазва правото си да не се заяви в пълен обем дадено прогнозно количество стока, както и да заявява доставки на стоки над прогнозните количества, до достигане на общата стойност на договора. ​​​​​​​ ​​​​​​​
Εσωτερικό αναγνωριστικό587357
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39112000 Καρέκλες
392867-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier587347
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier587350
Main classification (cpv): 39151000 Miscellaneous furniture
LotLOT-0002
Title„Доставки на столове“
Internal identifier587357
Main classification (cpv): 39112000 Chairs
392867-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus587347
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39100000 Mööbel
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus587350
Peamine liigitus (cpv): 39151000 Mitmesugune mööbel
OsaLOT-0002
Pealkiri„Доставки на столове“
Sisemine tunnus587357
Peamine liigitus (cpv): 39112000 Toolid
392867-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste587347
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39100000 Huonekalut
Sisäinen tunniste587350
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39151000 Erilaiset huonekalut
Ilmoituksen nimi„Доставки на столове“
Sisäinen tunniste587357
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39112000 Tuolit
392867-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach587347
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39100000 Furniture
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach587350
LuchtógLOT-0002
Teideal„Доставки на столове“
Aitheantóir inmheánach587357
Príomhaicmiú (cpv): 39112000 Chairs
392867-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka587347
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39100000 Namještaj
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka587350
Glavna klasifikacija (cpv): 39151000 Razni namještaj
GrupaLOT-0002
Naslov„Доставки на столове“
Interna identifikacijska oznaka587357
Glavna klasifikacija (cpv): 39112000 Stolci
392867-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius587347
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39100000 Baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius587350
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39151000 Įvairūs baldai
Pirkimo dalisLOT-0002
Pavadinimas„Доставки на столове“
Vidaus identifikatorius587357
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39112000 Kėdės
392867-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator587347
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39100000 Meble
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator587350
Główna klasyfikacja (cpv): 39151000 Meble różne
Część zamówieniaLOT-0002
Tytuł„Доставки на столове“
Wewnętrzny identyfikator587357
Główna klasyfikacja (cpv): 39112000 Krzesła
392867-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor587347
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor587350
Hlavná klasifikácia (cpv): 39151000 Rozličný nábytok
ČasťLOT-0002
Názov„Доставки на столове“
Interný identifikátor587357
Hlavná klasifikácia (cpv): 39112000 Stoličky
392867-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator587347
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39100000 Pohištvo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator587350
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39151000 Razno pohištvo
SklopLOT-0002
Notranji identifikator587357
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39112000 Stoli